Campanie strangere fonduri pentru achizitie drona

Started by ciprebbe, November 28, 2015, 01:24:46 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alecu26

Drumurile noastre POATE;

icristian

Multumim pentru implicarea voastra si pentru ca faceti tot posibilul pentru a ne furniza mult doritele poze si filmari aeriene.
Pentru cei care nu au timp de o implicare mai activa, o campanie de genul acesta e bine venita

Ati reusit sa strangeti suma necesara?

Ionut


cutter

Mulțumim tuturor - vom face un anunț mîine și vine și o surpriză! :)

jalemare

Aha,  am avut dreptate cu miercuri după marți  :lol:

Udiu


Ionut

Vine vine, inca putina rabdare. Oricum, vesti bune plus surpriza.

horatiu.cosma

Va pomeniti ca deja ati facut prima filmare cu drona  :lol: :lol: :lol:?

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

AFC

La cum ne tineti pe jar e clar ca surpriza e o filmare cu drona API. Hai s-o botezam. Propuneri ?
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell

horatiu.cosma


cutter

Mulțumim tuturor! Strângerea de fonduri pentru dronă a fost un succes datorită vouă!

Am primit donații în valoare totală de 6809,50 lei (în echivalent)!

Diferența față de valoarea dronei va fi folosită pentru restul activităților Asociației (ex. filmări din avion, cheltuieli curente, etc).

Drona este deja în posesia noastră și dimineață am realizat prima filmare la Centura București pe lotul în curs de modernizare dintre Militari (A1) și Chitila (DN7). Tocmai edităm filmarea, sperăm să fie gata în curând!


stangabriel

Yeeeeey!!!!

Multumim tuturor.  Mai avem o arma pentru supraveghere. Sa fie cu folos.

Allex

Felicitari!!! Sa o stapaniti sanatosi si la cat mai multe filmari. Suntem cu ochii pe ei! :)

Quote from: caf on December 04, 2015, 06:57:47 PM
(...) Hai s-o botezam. Propuneri ?

"Ochiul din umbra"? Sau "Ochiul soacrei"?
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

alecu26

Drumurile noastre POATE;