Author Topic: [B] Modernizarea si extinderea infrastructurii RATB  (Read 4676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

133 313

• Ambassador
  • *
Re: [B] Modernizarea si extinderea infrastructurii RATB
« Reply #45 on: October 23, 2016, 10:32:25 PM »
N-am ajuns. Oricum saptamana asta va fi cel putin un update de pe Pantelimon, inclusiv Granitul. Ultima data cand am trecut mai erau vreo 20 de metri cale dubla amortizoare si pamant lipsa. Or fi terminat pana la data asta. Si eu sunt curios daca mai prelungesc liniile noi cat tine vechiul refugiu de la Granitul sau vine RATB cu un rebrusment temporar din resturi...

Edit. Azi pot furniza raspunsul clar la intrebarea de ieri. Sub foma de poze evident.  :) Granitul.
Radionii s-au stresat prea mult cu catenara Delfinului-Spital si au hotarat sa ia o pauza de luni binemeritata...

« Last Edit: October 24, 2016, 09:59:26 PM by 133 313 »
De ce in calculul RCA nu intra numarul de kilometri condusi anual de sofer respectiv numarul de kilometri parcursi anual de vehicul?

133 313

• Ambassador
  • *
« Reply #46 on: October 24, 2016, 10:01:52 PM »
Partea 2.

Wild wild east...

De ce in calculul RCA nu intra numarul de kilometri condusi anual de sofer respectiv numarul de kilometri parcursi anual de vehicul?

133 313

• Ambassador
  • *
« Reply #47 on: October 24, 2016, 10:04:55 PM »
Partea 3.
De la Fundeni spre Delfinlui am dat peste doi neni cu un generator care alimenteaza un polizor de mana baban. Dar joantele parca sa zic ca au fost polizate mai demult...

Bonus: autobuzul 102 s-a intors in terminalul Morarilor.