Jurnalul public API

Started by Ionut, May 13, 2015, 08:44:52 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eurocopter

#30
Pentru cei care doresc sa sustina financiar actiunile Asociatiei Pro Infrastructura (filmari aeriene, demersuri oficiale, etc), sunteti invitati sa faceti o donatie/sponsorizare intr-unul din conturile de mai jos:

ING Bank
RON - RO76INGB0000999905010272
EUR - RO16INGB0000999905025999
Beneficiar ASOCIATIA PRO INFRASTRUCTURA

Pentru cei care doresc sa devina membrii oficiali ai organizatiei, va rog sa il contactati pe Ionut pentru a va explica procedura de adeziune.

In cazul in care faceti vreo tranzactie in unul din conturile de mai sus, va rugam sa specificati la descriere cuvantul "donatie" sau "sponsorizare".

Multumim!


bgd77

Salut,

Nu cred ca am vazut undeva mentionat, asa ca intreb aici:

Ce presupune mai exact calitatea de membru al asociatiei? Ce drepturi/obligatii revin membrilor?

Mersi,
Bogdan

Eurocopter

Multumim pentru interes Bogdan. Atasat gasesti partea din statutul asociatiei referitoare la membrii simpatizanti.

In curand va fi disponibil intreg statutul online odata ce va fi lansat website-ul API.

horatiu.cosma

Asteptam cu interes acest lucru.

igorashu

Știu că e cam devreme, dar puteți lua în calcul și chestia asta pe viitor.
Am uitat să spun că-mi place logo-ul. Felicitări realizatorului. :gj:

Ionut

Si noi am uitat sa ii multumim public celui care a executat logo-ul. Este colegul nostru, Marius90.
Multumim! :cheers:

Zimox

Felicitari pentru iniziativa si poate cu ocazia asta se vor putea urgenta anumite chestiuni la nivel de STAT  :lol: O:-) ;)
felicitari si pentru Logo
!

Cozak

Tsre as vrea sa mearga un reprezentant al asociatiei la acest forum , poate v-a invitat cineva, daca nu, sa va anuntati ca si participanti, sa mai il tempereze pe Neaga cu marile lui proiecte.Stiti ceva de acest forum?

http://www.zf.ro/companii/hartile-cu-autostrazi-viitoare-fata-in-fata-cu-realitatea-14311954


ciprebbe

Da stim de el si de invitatii prezenti, studiem oportunitatea de a avea un reprezentant API acolo.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

MHN

Nu s-a putut de data asta.

davyl

Poate data viitoare...

Oricum, felicitari pentru initiativa asociatiei si va asigur ca voi fi si eu alaturi, asa cum am fost de la inceput.

Desi mai putin activ pe forum in ultima perioada (din motive de incarcare la serviciu) va asigur ca va urmaresc cat pot de des. Macar sa citesc, daca nu apuc sa si scriu :).

Si va asigur ca sunteti cititi, nu numai de cei din Romania, ci si de cei din strainatate, cu putere de decizie. Orice postare pertinenta sau articol pertinent se poate traduce in maxim cateva ore, deci munca noastra, a tuturor, nu e in zadar.

Sanatate,

davyl

alecu26

totusi ce s-a discutat? unde gasim si noi un rezumat? ne ajuta colega Neferu?
Drumurile noastre POATE;

ciprebbe

Te-au ascultat si vor face un clasament al constructorilor (si un black list :d )
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

alecu26

Aia am văzut.  Dar nu cred ca doar 3-4 subiecte a fost tot.
Drumurile noastre POATE;