Jurnalul public API

Started by Ionut, May 13, 2015, 08:44:52 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

Pe acest thread vom avea toate discutiile care tin, intr-un fel sau altul, de Asociatia Pro Infrastructura. Vom discutia initiative, propuneri, vom avea comentarii despre proiectele organizatiei. Este thread public si deschis tuturor. Va invitam, chiar daca nu sunteti membri API, sa discutati, sa ne intrebati orice si sa comentati (civilizat, desigur) despre ce facem si ce putem face impreuna.

Cand este nevoie, daca este nevoie, vom deschide topicul separate pentru diverse proiecte sau initiative importante.

drrond7

Felicitari ptr initiativa!! Succes API in demersurile pe care le va face si sper sa fie o "voce" puternica, dar mai ales de luat in seama, in societatea romaneasca!

O rugaminte. Ma gandesc ca ar fi util sa se posteze aici, conditiile de aderare la API si ce presupune calitatea de membru.
Carpe Diem!

igorashu

Două lucruri: "Brava!" și "take my money" :D (care-s conturile?)

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

jalemare

Felicitari si bafta!!!
S-a lasat cu rumoare la Dinicu  :lol:

Ionut

Va zicem si cum puteti efectiv adera ca membri in organizatie, dati-mi cateva zile sa pun totul la punct, eu ma ocup de partea asta. Mai ne trebuie ceva timp sa ne dezmeticim si sa construim "infrastructura" interna a organizatiei. Va tinem la curent si cerem si ajutor cand puteti sa va implicati. Avem planuri mari, asta e clar.

:cheers:

alecu26

Quote from: jalemare on May 14, 2015, 12:42:26 PM
Felicitari si bafta!!!
S-a lasat cu rumoare la Dinicu  :lol:

serios? la toate etajele? si 7 si 1?
Drumurile noastre POATE;


igorashu

Quote from: jalemare on May 14, 2015, 12:42:26 PM
Felicitari si bafta!!!
S-a lasat cu rumoare la Dinicu  :lol:
Presupun că e vorba de Dinicu Golescu 38?

horatiu.cosma

Felicitari tuturor, meritati un rand prelung de aplauze. Asta da surpriza, daca o sa aveti nevoie de ajutor, eu unul o sa vi-l ofer cu mare drag. Succes sa aveti.

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

go2mars


boer_escu

Felicitari tuturor pentru initiativa!!!  :gj:

Astept cu interes detaliile legate de modalitatile de sustinere / aderare!  :D

Ionut

Multumim, prieteni! :cheers:

Cu siguranta in zilele ce vor urma vom cere ajutor, vom da detalii despre cum puteti deveni membri in organizatie, despre cum va puteti implica si ce proiecte punem la cale. Usurel, nu prea repede, ca suntem cu totii prinsi de... viata. :) Se anunta vremuri frumoase, mai ales daca avem sustinerea voastra, pe voi ne bazam cel mai mult pentru a ajuta la dezvoltarea infrastructurii in Romania!

Multumim!

adiarc

Felicitări....aștept mai multe detalii
Puteți conta pe sprijinul meu....
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura