Jurnalul public API

Started by Ionut, May 13, 2015, 08:44:52 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

La Cluj se ocupa Eurocopter, a stabilit deja legaturi cu facultatea. :)

Vlad94

Salut,
Am o intrebare daca se poate. Eu sunt in anul 3 la licenta la sectia de planificare teritoriala la universitatea de vest din timisoara.se poate sa particip la aceste sesiuni de voluntariat?

Eurocopter

Salut Vlad, care sunt activitatile sau institutiile in care crezi ca ti-ar fi util sa faci voluntariat? Noi adresam in principal celor de la CFDP pentru ca putem organiza stagiul pe santiere sau in CNADNR. Nu stiu cat te ajuta asta pe tine.

panzer

@ionut, se poate pune un link pe site-ul oficial cu poza de mai sus? Ma gandesc sa poata fi share-urita pe facebook. Din forum nu se vede poza decat logat.

Ionut


panzer


Dragos Sebastian

Si eu sunt in anul 3 la Universitatea Politehnica Timisoara , facultatea de mecanica si eu eram curios daca aveati ceva oferte de practica in Timisoara , la Cnadnr , la Porr de exemplu ca au multe lucrari in Timisoara sau la TS .

Ionut

Cum ziceam, deocamdata avem capacitate de organizare/management de voluntari doar in Cluj si Bucuresti. Timisoara e urmatorul oras pe lista daca avem succes cu prima campanie. :)

Ionut

#143
Quote from: Europiu on May 30, 2016, 12:04:34 AM
O intrebare: bluzele/tricourile cu sigla API le comercializati?  :lol: (se vede unul intr-o poza, hahaha).

Raspund aici.

Acestea erau doar pentru noi, insa ne-am tot gandit in trecut sa facem si pentru sustinatori. Dati-ne un pic de feedback - ce ati vrea, cati bani ati putea/vrea sa dati pe API Gear. :) Ar putea fi si o modalitate de finantare, multe ONG-uri fac asa.

alecu26

Din ce se vede in poza nu au elemente reflectorizante. Se poate pune ceva minimal....la maneci, guler, brau...astfel incat sa ajute eventualul purtator si la vizite pe santier.
Drumurile noastre POATE;

infraAdi_ro

Si eu as vrea tricou,basca,breloc cu API.....ar trebui sa facem un sondaj sa vedem cati ar vrea si sa ne punem pe treaba.Forta API.
Romania are un viitor doar daca are prezent!

alexV


anacronox

si eu as vrea un tricou, eventual ne va fi mai usor cand mergem sa facem foto-reportaje pe diferitele santiere

alecu26

Un breloc, insigna....sa ne recunoaștem intre noi.
Mai merg și stickere pt mașină.
Drumurile noastre POATE;

BIGRED1984

Salut,
Un tricou ar fi bun; dar sa luati in calcul, daca se poate, sa fie model respirabil