Voi cu ce vă mai ocupați?

Started by sebba, May 16, 2014, 08:04:55 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

andra1029

Buna ziua. am facut un chestionar pt facultate si tre sa fie completat de vreo 150 de persoane. Daca aveti timp, va rog, sa il completati - il gasiti aici - http://goo.gl/forms/WlnNgTIajA    va ia cateva minute;  multumesc pentru ajutor; si bineinteles, daca nu cer prea mult, puteti sa il dati mai departe?

Ciprianul

Pasiunea mea: Fotografia si Video.
Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

Marius

In data de 6 iunie 2015, grupul Bosch organizeaza in fabrica din Blaj "Bosch Innovation Day" (ziua portilor deschise). Daca aveti drum prin Blaj, puteti participa la eveniment intre orele 10:00-15:00. Tehnologie liniara, hidraulica, pneumatica, drives & controlls (toate Bosch Rexroth), senzori auto (camshaft, crankshaft, wheel speed), etc:

http://www.boschrexroth.com/ro/ro/companie/evenimente/bosch-innovation-day/bosch-innovation-day

horatiu.cosma

Tocmai mi-am luat licenta in calculatoare la UTCN, deci sunt inginer in calculatoare cu acte in regula :cheers: :cheers: :cheers:.

Marius


horatiu.cosma

Mersi, cu prima ocazie/intalnire fac un rand de beri  :D.

dr4qul4

Felicitari. Acum tb sa devi certified Microsoft/Oracle/Cisco. Si sa mai dai un rand de beri.  :lol:

In ceea ce ma priveste, in ultimele 3 zile mi s-au intamplat 2 premiere.

1. Vineri am primit bon fiscal (cu forta) la mare pt inghetata la cornet (de la automat)....  :lol:
2. si ieri

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

horatiu.cosma

Ce tare, si eu o sa vreau cat de curand(ma refer la punctul 2  :lol: ). Urmeaza si partea cu certificarile, deocamdata e bine JSE pe java.

horatiu.cosma

A plecat fratemeu azi in Boston cu Work and Travel si nu am reusit nici cum sa ii gasesc cazare din tara. Nu aveti careva vreo relatie pe acolo, care l-ar putea ajuta cu cazarea pentru o perioada, sau cu o informatie legata de unde si-ar putea gasi cazare? Mersi :).