La multi ani colegilor si evidenta celor care dau de baut

Started by Ionut, March 02, 2014, 03:07:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

horatiu.cosma


neaguionutu

Sfintele Sărbători de Paște să vă aducă liniște în suflet, multă bucurie, sănătate, fericire și puterea de a dărui și ajuta semenii.
Vă doresc Sărbatori fericite alături de cei dragi și de familie !
Hristos a Înviat!

MHN


iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

neaguionutu

La multi ani, @Bogdymol!


De ziua numelui, de Sfantu Gheorghe , va doresc tot binele din lume , noroc , fericire si sanatate ! Sa vi se indeplineasca toate dorintele ! Ionut Neagu

neaguionutu

La mulți ani și mult noroc în această zi specială. Vă doresc să vi se îndeplinească toate dorințele ! Cu ocazia Sfinților. Constantin și Elena vă doresc multă sanatate și numai bucurii !

Sfantul căruia îi purtați numele să vă ocrotească în fiecare zi, să vă aducă liniște și pace și să nu lase ca speranța să se stingă din sufletul dumneavoastră. La multi ani cu împliniri și momente frumoase în viitor!

neaguionutu

De ziua numelui de Sfântă Maria, vă doresc tot binele din lume, noroc, fericire şi sănătate. Să vi se îndeplinească toate dorințele ! La mulți ani !





neaguionutu

De ziua numelui dumneavoastra , de Sfântul Alexandru va doresc tot binele din lume, noroc, fericire si sănătate si sa vi se îndeplinească toate dorințele!

La mulți ani, Alexandru, Alexandra, Alecu, Lexi, Lixandru, Lixandra, Lisandru, Lisandra, Sandru, Sandra, Alexandrin, Alexandrina, Sandrina, Sandu, Sanda, Sandel, Sanducu, Ducu, Dutu, Saşa, Alessandra






neaguionutu

De ziua numelui de Sfântă Maria, vă doresc tot binele din lume, noroc, fericire şi sănătate. Să vi se îndeplinească toate dorințele ! La mulți ani !






Mă scuza-ti de întârziere ! Jobul, Serviciul ! Nu prea mai am timp !

neaguionutu

Pentru că astăzi este o zi specială pentru voi, mă alătur şi eu celor ce vă doresc din adâncul sufletului să aveți parte numai de împliniri, satisfacţii şi multă sănătate !
La mulţi ani, de Sfântul Gheorghe!
La mulți ani tuturor sarbătoriților ce poată numele de Sfântul Gheorghe!

kitsune

Din întâmplare m-am uitat în josul paginii și am văzut că vine ziua de naștere a unui coleg "Youngster" care împlinește 70 ani! La cât mai mulți colega @aldocan (cu anticipație, pentru că nu văd data exactă  :D)
A common mistake that people make when trying to design something completely foolproof is to underestimate the ingenuity of complete fools.
Douglas Adams, Mostly Harmless

dr4qul4

 La Multi Ani Rocklee :drunk: :cake:
Multa sanatate infanteristului numarul 1 al comunitatii noastre. Fara tine, acest forum nu ar fi fost la fel.
Iti multumesc pentru toate pozele postate si te astept sa ne aduci update-uri de la tunelurile viitoare. S-ar putea sa fie nevoie sa facem cheta sa-ti luam un excavator, ca altfel nu cred ca ai ce poza  :D
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

AFC

La Multi Ani Rocklee! Sa fii sanatos si sa ne incanti si pe viitor cu reportajele tale!
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell