La multi ani colegilor si evidenta celor care dau de baut

Started by Ionut, March 02, 2014, 03:07:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

No bun, am facut topic pentru urari cu ocazia datelor de nastere si zilelor de nume. Trebuie sa avem si un loc unde sa tinem cont de cine urmeaza la facut cinste, nu? :D Primul sarbatorit este Doru (dorum), Duce renumit si fotograf de santiere profesionist. Sa ne traiesti!

MHN


Tavi


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Betuel


CinX


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

dorum



iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Harry


neaguionutu

Fie ca Sfintele Sărbători de Paște să ne facă viaţa mai frumoasă, casa mai bogată şi masa înbelşugată. Fie ca Învierea Mântuitorului să ne facă să aducem lumină, căldură şi iubire în suflet. Paste Fericit ! Hristos a înviat !



Daca nu am scris unde trebuie , rog moderatorii sau administratorul sa mute acest post !

Goldmund


neaguionutu

Cu ocazia sărbătoririi numelui de Sfântul Gheorghe primiţi din partea mea un călduros "La mulţi ani", multă sănătate, multe realizări şi tot ce vă doriţi lângă cei dragi !





alecu26

Eu sunt dator lui delacroix cu o bere....si lui florin 74 cu un gratar la Luna. De fapt....daca se concretizeaza....poatd punem pe acolo de o intalnire a formului si eu dau bautura sau gratarul.
.
Drumurile noastre POATE;