Vitrina cu drumurile din lume

Started by Ionut, February 02, 2014, 07:45:31 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

Cele mai frumoase cadre cu drumurile lumii, altele decat autostrazi. Putem pune fotografii doar care respecta aceste reguli, bineinteles. Pot fi fotografii facute de noi sau gasite pe net (in acest caz trebuie specificata sursa, evident).

Ionut

Spre Mount Fitzroy in Patagonia, undeva intre Argentina si Chile.

sursa: Taylor Photography

The Hawk's Nest, Port Jervis, NY on Rt. 97.

sursa: Taylor Photography

In the middle of Park Loop Road in Acadia National Park, Maine just North of Hunter's Beach at 3 AM.

sursa: Taylor Photography

Si una de sezon.

sursa: Taylor Photography

bogdymol

Din moment ce avem thread separat doar cu drumurile din lume, mut aici pozele acestea:

Cateva poze cu drumurile din Florida. West Palm Beach:



Incendiu de padure langa un drum secundar de la ei. Stingerea se facea cu ajutorul elicopterului:



Spre Kennedy Space Center:



Pod mobil:



Alt pod mobil:

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

bogdymol

Cateva poze cu drumurile din Dubai:









Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele