[CT] Discutii, lucrari si proiecte diverse in Constanta

Started by Harry, December 18, 2013, 04:27:46 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harry

Si o poza de pe pasarela YACHT primita de la viceprimarul Fagadau aflat in inspectie in zona


Harry


Ionut


Tavi


Harry


Tavi


Harry

^^ E gata. maine se da in folosinta. Urmeaza tot in luna Mai sa fie data in folosinta si pasarela val si in iunie pasarela navod.




Tavi

Hai ca nu arata asa rau verdele ala. Per total ... e faina! :)

dr4qul4

este o culoare pe placul primarului. este un verde mazare  :lol:

Oricum s-au miscat foarte rapid si este de apreciat ca unii se mai gandesc sa faca si ceva estetic. Parca vedeam ca tranteau pasarele ca pe DN1  O:-)
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Harry

1 montatata au mai ramas 3 :D fiecare cu alt design :D

si o filmare pe timp de noapte

https://www.youtube.com/v/xcSCz9chGD8

Harry


Harry

minicarul ce traversa parcul tabacarie legand city park mall de satul de vacanta a fost inlocuit cu minibuses turistice electrice.



Harry

lucrarile evolueaza rapid, deja s-a turnat piatra pentru fundatie




Harry


AFC

Harry, multumesc pentru toate informatiile pe care le furnizezi cu acuratete si profesionalism. Fiind constantean la origine am gasit pe thread-urile dedicate foarte multe informatii de interes si bine sintetizate. Cel mai mult m-au bucurat cele legate de Bd Mamaia Nord despre care ma intrebam in fiecare an din ultimii 10 cand vor incepe largirea lui. Ai cumva vreo informatie legata despre ceva proiect de traversare a canalului pe un pod nou undeva intre Lumina si Navodari ( desi nu-mi dau seama pe unde s-ar putea) sau ce am auzit sunt fantasmagorii?
Iti doresc numai bine si sa ne fericesti cu cat mai multe informatii in continuare. :)
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell