Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

9 Members and 34 Guests are viewing this topic.

dorum

mai departe spre Recas:

















al doilea spatiu de servicii, cel cu stalpii LEA 400kv; se lucreaza la mutarea acestei linii; lucrarile sunt incipiente, insa am confirmarea ca mult a fost pana s-au apucat... mai departe treaba va merge destul de repede









rigolele din fata spatiului de servicii:





armatura de fundatie a noilor stalpi LEA:




dorum

continuam:























asfaltare strat de uzura sens Lugoj-TM:
























OIL1


TibiV

Ce frumos fumegă asfaltul fierbinte... :)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

__dir

Super veste!

Verdele ala e demential :)

horatiu.cosma

Ma bucur ca se lucreaza puternic, sper sa reuseasca finalizarea in urmatoarele 2-3 saptamani. @dorum, multumim mult, reportajul tau a fost ca o injectie de adrenalina dupa o saptamana lunga :). Daca ai putin timp, ai mai putea sa ne faci pe o harta a lotului un mic desen aproximativ cu zonele unde s-a asternut deja stratul de uzura?

dorum

spre nod Izvin:













Marcaje rutiere - experti baietii, jos palaria!

















TibiV

Quote from: horatiu.cosma on November 06, 2015, 04:23:33 PM
Daca ai putin timp, ai mai putea sa ne faci pe o harta a lotului un mic desen aproximativ cu zonele unde s-a asternut deja stratul de uzura?
Cred că deja este mai simplu invers: unde nu s-a pus încă uzura...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dorum


AFC

@dorum, big like. Mi-ar trebui un multiple like, poate se indura sefu'. :D
Uit de toate cand vad asfalt proaspat. :)
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell

dorum

Cam atat pe partea de poze... dar avem si filmari!! :)

MULTUMIM TS pt amabilitate si disponibilitate! BAFTA sa terminati lucrarile cat mai repede si va mai asteptam pe alte loturi PENTRU CA MERITATI!!!!
Ne vedem la deschidere!!!
:cheers:
:cheers:



dr4qul4

#25003
sunt puse pe google pozele. SIgn out- sign in si ar tb sa mearga ( la mine a mers)

+1

+1 si pt TS. Imi place cum lucreaza. Chiar daca liciteaza altceva, pana la urma fac treaba repede si bine.
Iar transparenta de care dau dovada este de admirat...si de copiat!
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

dorum

restul filmarilor le va posta @IULI, caruia ii multumesc pt ziua de azi petrecuta impreuna pe santierele patriei :)
:cheers: