Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 26 Guests are viewing this topic.

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

rocklee


dorum


user201


medicul de garda

Eu mizez pe Lugoj-Deva lot 2  O:-). Sa fi reusit Salini sa puna osul la treaba in ideea (inca improbabila) ca ar deschide pana la finalul anului Dumbrava-Margina?
Trust me, I'm an east-european doctor!

rocklee

dorum, iuli ...cum este asfaltul la vecini ...e ceva deosebire intre noi si ei ...??

iuli

Quote from: iuli on July 11, 2015, 04:43:46 PM
Legat de asfalt, destul de prost pe lot 2 și excelent pe partea ungară.
[...]

@medicul de garda  :cheers:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

iuli

#22627
A1 Lot 2 Lugoj - Deva (Salini)



















-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

dorum


Quote from: iuli on July 11, 2015, 04:43:46 PM
Legat de asfalt, destul de prost pe lot 2 și excelent pe partea ungară.
[...]


Excelent cu exceptia unei portiuni ca pe lotul2 :)

NordKapp

În noul punct de frontiera există un loc de unde se poate achiziționa vignieta, întrebare valabilă pentru ambele țări ?

dorum


erw78ar

#22631
^ Da exista pe parte ungara la prima parcare aprox 500m dela granita, si la noi tot asa!

TraianBV.

Legat de filmarea lui Marius, la minutul 2:44 e camera de radar?

Quest

Felicitari tuturor ptr prezenta la inaugurare Sebba, Bogdymol, Marius_ar, Dorum, scuze daca am omis pe cineva.

Iuli vad ca la capatul dinspre Dumbrava, Salini a progresat. Ai intrat si in interiorul lotului (la structuri, pasajele cu DJ694, DJ681, DC113) ?

TibiV ai intrebat la ce km e Nod Margina. Este la km 42+700 (numaratoarea incepind la Sanovita)

Deci abuzul in editare cu auto-approve (Androidul usurindu-se pe Mar) e motivul ptr care nu vedem update de M43+A1 in GoogleMaps. I-a afectat rau...

Azi e o zi mare ptr noi toti, asa incit mi-am sters din semnatura declaratia autocritica, halucinanta si relevanta facuta de Alin Goga (din pozitia sa de fost insider in pozitie relevanta), despre felul in care CNADNR gestioneaza banul public. Ne straduim sa privim partea plina a paharului.
Common sense will get you far !

dorum

...Erwin, Radu si Iuli... am facut echipa :)