Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 18 Guests are viewing this topic.

patruroti

care e stadiul lucrarilor de la Nadlac la Mako?

patruroti

... din filmare, nu pare un capat de lume. fata de starea in care e portiunea Mintia-Lugoj, asta pare realizabila cu ceva efort. doar sa nu asfalteze pe frig din ratiuni electorale.
frumos zbor!

sebba

Quote from: patruroti on September 19, 2014, 11:05:35 PM
care e stadiul lucrarilor de la Nadlac la Mako?

posibil sa obtin o filmare Nadlac-Mako pe saptamana viitoare dar pe moment nu pot spune nimic concret
Sailing away! S/Y Haimana

vancouver

excelenta filmarea sebba. multumim
Prioritatea zero: A1 Sibiu - Pitești. Prioritate zero virgulă zero: A0 centura București. Importante: A7 Ploiești - Bacău - Pașcani - Suceava; A13 Sibiu - Brașov - Onești - Adjud; A3 Cluj - Oradea; A3 Ploiești - Brașov; A12 Pitești - Craiova; A8 Pașcani - Iași; A4 Constanța - Vama Veche. Toate NUMAI SI NUMAI cu fonduri europene. Un NU categoric oricărei forme de taxare la km pe autostrăzi.

Klaudiu!!!


nenea_hartia


rocklee

sebba...o cola rece in cinstea ta ... :cheers: :cheers: multumim de filmare...

rocklee

umb -ul a inceput iar sa care intro '' nebunie''...cenusa de furnal de la CALAN ....drumul dn 66 iar este ''galben'' de camioanele lui umb-ului :)....so tina tot asa ...sper ca duminica sa ajung pe acolo sa vedem ce a mai facut.... :)

ciprebbe

Multumesc de filmare sebba si de sponsorizare, excelent totul
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

Multumim, sebba!
Am sa pun clipul in arhiva noastra la Mission X!
:cheers:

sebba

cu placere baieti (si fete)!
daca merg treburile bine, pe saptamana viitoare poate iese si un zbor pe la Sanovita
Sailing away! S/Y Haimana

vchira

Seba, ati intors chiar pe granita? Nu imi dau seama unde se gata lotul romanesc....

sebba

da, chiar pe granita am intors, fasia aia care intretaie autostrada, vizibila in ultimele secunde ale filmarii
Sailing away! S/Y Haimana

adiarc

multumim frumos
la ce minut este granita dintre Astaldi si ex Alpine ?
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Aiud.dan

#17564
Quote from: adiarc on September 20, 2014, 10:49:15 AM
multumim frumos
la ce minut este granita dintre Astaldi si ex Alpine ?


La minutul 9,20 este granita dintre lotul 1 si lotul 2,acolo construieste Astaldi si un pasaj peste autostrada,cu acel pasaj incepe lotul 1. sau mai bine zis se termina lotul 1 si incepe lotul 2.