News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

7 Members and 65 Guests are viewing this topic.

yo2mhj

Aseara am avut un soc,am plecat de la tara si pasajul de la nodul Grind,atat CF cat si auto erau luminate ägiorno...am crezut ca s-a deschis autostrada.... :((

adrian sibiu

Salutare tuturor  pun si eu un link cu o înregistrare scurta de pe drumul tehnologic PISI  lot 1.

alecu26

Drumurile noastre POATE;

JohannDB

După imaginile de pe pagina anterioară ar fi aici:: https://www.google.com/maps/place/45%C2%B041'46.3%22N+24%C2%B014'31.4%22E/@45.6978931,24.2434912,545m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d45.6961958!4d24.2420643...
   Privind din DN7, după giratoriul "Veștem" și trecerea pe sub podul c.f., spre Boița/Rm. Vâlcea, pe dreapta DN7, la vreo 100-300 m mai la sud de podul de cale ferată, peste pădurice......

adrian sibiu

#50119
Alecu26 este zona deasupra Talmaciului 2 sau mai exact Balta Neagra asa cum o stiu cei din zona .Astăzi am trecut prin aceea zona si pot sa va spun ca se făceau săpături chiar pe aliniamentul autostrăzii .Erau mai multe utilaje și câteva basculante .Nu am facut nicio poza din lipsa de timp,am povestit si cu un reprezentant al celor de la PORR  care mi a comunicat că se așteaptă cu nerăbdare emiterea autorizației de construire.

Bogdan_Cluj

Quote from: adrian sibiu on November 13, 2019, 07:00:43 PM
Salutare tuturor  pun si eu un link cu o înregistrare scurta de pe drumul tehnologic PISI  lot 1.

Salut Adrian.
Multumim de poze si clipuri video din acea zona.

O idee de feedback: da te rog un "enter" intre textul explicativ si linkul de poza sau de video. Ca sa nu ajunga pozele asa deplasate, este greu de urmarit.

Inca o data, multumim de update-uri. Spor la pozat si filmat.

MihaiDC

Astăzi la capătul autostrăzii înspre Lugoj era ceva mișcare. Nu am apucat sa fotografiez. Niște Dustere și van-uri și niște "cetățeni". Sper ca făceau ceva în vederea deschiderii lotului și nu luau doar aer.


gruiarew

Scuze dacă întreb tâmpenii, dar de LD3 nu se mai aude nimic? Sau încă se agită spiritele pentru expertiză?
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis


alin_simeriaveche

Hopa, stai asa. Am eu o iluzie optica sau vad bine? Crapatura este pe zona de rulare, adica nu este pe capatul neutilizabil?

RobertH

Nu e pe zona de rulare. Am incercuit unde s-a facut poza.


Powered by API/PUM imgur uploader

voicul

Pai si de unde e poza, ce faceau baietii acolo?

Daca pun niste smoala si zic ca brici ...  :puke:

carutasul

păi când trebuia să repare ăia era catastrofă, acum trebuie să repare ei, așa că ține și legată cu sârmă :)

udar

Pana termina tunelele peste 10 ani tine si asa mult si bine ca trafic pe ea nu va fi ....