News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

7 Members and 30 Guests are viewing this topic.

penad2007

#8550


Uploaded with ImageShack.us

Am postat ca sa avem permanent in ochi termele de predare. Sper ca la urmatoarea filmare sa putem aprecia ca sa afla in graphic.

RaduC

Stiu ca s-a mai discutat! Unde sunt autoritatile?????
Imi vine sa mor cate putin cand vad in ce fel se lucreaza pe Arat-Tm! Pana nu vine un tembel, ca ala cu duba alba ce mergea pe banda 1 aflata in lucru si inchisa, sa rada vreo 2-3 dorei, chiar nu se pot aplica normele minime de protectia muncii???? Lasati-ma cu texte de genul "drum national".
E autostrada in lucru, sub trafic. Cum zicea un coleg de forum, ori inchis complet un sens si refacut A-Z, ori organizare de santier cum se cuvine.
asa !!!

dar asa nu!!!!

Sau Doamne iarta-ma, astia angajeaza sinucigasi.....

cineva

La Deva se intentioneaza amenajarea unui sens serios la intrarea pe autostrada sau ramane ce-i acum?
Loturile Orastie - Sibiu se vor deschide pe masura ce-s gata sau toate deodata?

alin_simeriaveche

pai mai sus era un grafic cu lucrarile care vor fi date in folosinta, in diferite luni ale anului, si fiecare isi va amenaja o iesire provizorie....cred

penad2007

Quote from: alin_simeriaveche on June 16, 2013, 01:41:49 PM
pai mai sus era un grafic cu lucrarile care vor fi date in folosinta, in diferite luni ale anului, si fiecare isi va amenaja o iesire provizorie....cred

Aline cind  te mai intorci acasa ,  ca avem nevoie de tine.

alin_simeriaveche

#8555
duminica vin acasa( de azi intr-o saptamana) stau 5 zile si iar ma intorc si revin definitiv dupa 1...5 iulie. Atunci in una din curse voi face poze si voi posta...dar tin sa anunt ca pe aria mea de acoperire s-a cam incheiat lucrarile. Eventual cu roocklee daca vom mai face ceva escapade.

rocklee

Quote from: alin_simeriaveche on June 16, 2013, 01:51:15 PM
duminica vin acasa( de azi intr-o saptamana) stau 5 zile si iar ma intorc si revin definitiv dupa 1...5 iulie. Atunci in una din curse voi face poze si voi posta...dar tin sa anunt ca pe aria mea de acoperire s-a cam incheiat lucrarile. Eventual cu roocklee daca vom mai face ceva escapade.

vino aline  :)...acasa ca abia astept sa facem o iesire... :).....zona sibot e foarte interesanta...si mai sunt sia altele.... ;)

penad2007

Baieti trebuie sa ne intilnim vara asta

rocklee

Quote from: penad2007 on June 16, 2013, 02:22:51 PM
Baieti trebuie sa ne intilnim vara asta

ok  :)...vreau sa merg o data in vara aceasta pe santierul ..centuri sebesului ...si sa vedem stadiul lucrarilor ...poate ne va insoti cineva din zona ....mariansb...daca e disponibil...  ???

cibernelu

#8559
Azi centura Sebes


Anonymous Rider

Salutare,

Ma alatur si eu grupului cu o filmare Orastie - Deva.

http://www.youtube.com/v/LEUWj8D3Pyk?hl=ro_RO&version=3

Sper ca e ok!

alin_simeriaveche


penad2007

#8563
Multumim cibernelu/Cristi, mai delectati-ne  si pe viitor cu poze/filmulete.

Grizzly76

buna seara incerc sa ma alatur si eu cu comentarii ce stiti despre despagubirile de teren si case pe lotu 4 Deva -Lugoj
Felicitari voua