News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 24 Guests are viewing this topic.

marius_ar

pasaj continuare:



aici se termina aventura, pana la nisipul din urmatoarele poze este o diferenta de nivel de aprox 6 metri:








marius_ar

ultima serie de poze, acelasi pasaj inspre Arad:











Bye.

Pellady

#7007
:)
Azi am avut un moment de ratacire. Mi-a venit ideea dupa ce am vazut pozele puse de Lautaxi, si m-am gandit ca s-ar putea sa mearga. Si iata ce-am facut:

http://www.youtube.com/v/vbl4iScKJ8U

De ce sunt sigur e ca nu se va face giratoriu la Geoagiu in DJ, iar daca nu ar fi fost sarbatorile de paste sigur ar fi terminat pe 10. Cred ca cel mult in 20 mai se va deschide.
Scuzati calitatea, dar iar am filmat cu casetofonul. Am si poze  dar l-e pun deseara cand ajung acasa. Filmul l-am urcat de pe telefon.

udar


udar

#7009
am si eu cateva poze facute marti de la drumul de legatura A1 cu Centura Lugojului in zona Tipari catre Paru
poze facute de aici












udar


udar


udar


Tavi

 :gj:
Excelente vestile aduse de Pellady si Udar!
Pellady, cum ai reusit sa iesi pana la urma?
Ai facut cale intoarsa?

Ionut

Inflatie de poze, forumistii au invadat santierele patriei. Nu ma faceti sa fiu gelos, vedeti si ce-am pozat si eu pe A3, desi nu spectaculos... inca. :p

mariansb

Se plimba lumea ca pe bulevard. La un moment dat pe filmul pus de Pellady se vede un grup de ciclisti.
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

penad2007

Pina la urma Sebba a filmat azi Pecica-Arad?

acd22

Intrarea dinspre Sibiu a tunelului de la Sacel


Pellady

Nu m-am întors, acolo era trecerea DJ peste terasamentul autostrăzii. Da erau vreo 10 biciclişti.

Tavi

Oricum bravo! Asta inseamna sa ai sange rece :D