Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

4 Members and 31 Guests are viewing this topic.

cristi5

Nu are cineva posibilitatea sa ne arate niste poze de la Holdea? Avem deja multe semnale ca se lucra intens. Multumiri anticipate!

Germany

Acum cä avem AC-ul pentru Holdea....avem voie sä speräm cä vor termina lotul 3 în acest an ?? Si bineînteles dacä v-a fi dat în folosintzä ?

Ionut

Poze nu prea că a fost vremea aiurea. Stați să vedem cum evoluează treaba.

NGC

Quote from: CristianSitov on June 18, 2017, 08:10:29 PM
O fi repost? Mi-a scapat mie? Daca da, se poate sterge. ;)

Ti-a scapat.

Quote from: Vice33 on June 18, 2017, 08:36:11 PM
Pare ceva nou, de azi...credeti ca dupa emiterea acestei autorizatii sa lucreze mai bine firmele subcontractante...?

Nu e nimic nou. Cititi ce am scris eu si Horatiu in data de 14.06.2017.

Quote from: Germany on June 18, 2017, 09:22:03 PM
Acum cä avem AC-ul pentru Holdea....avem voie sä speräm cä vor termina lotul 3 în acest an ?? Si bineînteles dacä v-a fi dat în folosintzä ?

Inca nu avem AC pentru tot ce e de facut la Holdea. Cum am scris si mai sus, cititi ce s-a scris in 14.06.2017.

ultrasbz

Astazi, pe ordinea de zi a sedintei de guvern:

13.PROIECT DE HOTĂRÂRE privind declanşarea procedurilor de expropriere a imobilelor proprietate privată situate pe amplasamentul suplimentar, care fac parte din coridorul de expropriere al lucrării de utilitate publică de interes naţional "Autostrada Lugoj-Deva", aflate pe raza localităţii Lăpugiu de Jos, din judeţul Hunedoara

gdaniel

Un pic off-topic: Oare cineva incearca sa-si dovedeasca utilitatea in al 13-lea ceas??

horatiu.cosma

Nu cred că e cazul să o dăm în politicianisme. În ultimele luni au trecut de guvern exproprierile suplimentare (sau inițiale) pentru Ogra-C.Turzii, Ogra-Tg.Mureș, Domnești. Pentru Holdea cam era cazul, deja e de vreo 7 luni pe circuitul de semnături prin diferite ministere.

nrb

Nici o problemă, ședința de guvern amânată!!!

horatiu.cosma

Mda, acum o putem da în politicianisme...

rocklee

azi am fost la holdea ....am facut si poze ...le pun maine ca acum mergem la lucru....se lucreaza bine ...

:D

pbh


SB76UFO

@rocklee
Mai omule, mai si lucrezi? cand ai timp, credeam ca jobul tau e fotografiatul, job care l-ai dus la nivel de arta.
:cheers:
"Prostia este eternă și invincibilă"


cryu

Multumiri Rocklee pt poze si devotament!! In sfarsit apasa si pedala de acceleratie Comsa dar tot nu cred ca o sa termine anul acesta.

laszlo.robert

Multumim Rockle ,dar din pacate nu reusesc sa vad pozele,cel putin de pe telefon nu mi le deschide ?