Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 35 Guests are viewing this topic.

mishu77

@udar

Probabil foreaza pentru pasajul peste autostrada in capatul lotului 3. Au aparut de cateva saptamani utilaje pe acolo.

rocklee

#32731
am fost la o plimbare de seara ..pe lotul umb ...si nodul ilia ...totul arata cum lam lasat in decembrie ...

incepem cu citeva imagini de la nodul ilia  :)














TibiV

Quote from: udar on February 21, 2017, 09:39:46 PM
daca nu ma insel astazi am observat o echipa zublin in zona tunele lot2 ce ar putea fora acolo !!?
Depinde de unde ai observat...
Daca erai de DN68A, sigur nu aveai cum sa vezi pana in zona tunelelor Lot 2...
Desi probabil mishu77 are dreptate.
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

rocklee

#32733
inca cateva  :)









rocklee

#32734
pe aici ploua ...













pe sensul deva timisoara este turnat supra betonarea ...pe sensul tim deva nu


TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

rocklee

#32736









rocklee

#32737
ne mutam ....pe lotul 4













rocklee

#32738







cam atat pentru acum ...data vitoare mai mult ...numai sa vina AC !!!  :D

jalemare

Mulțumesc, Rocklee, fără tine viața e pustiu  :D
Păcat că veștile nu sunt bune...

laszlo.robert

Multumim Rockle ,abia astept sa ai din nou "de lucru" :D.Din pacate UMB are doua santiere muzeu.....

NGC

Quote from: rocklee on February 22, 2017, 12:24:04 AM
cateva videouri .....timp de vizoalizare 24 ore

Night at the Museum 4 :lol:

Raducu Popa

La cata pasiune are Rocklee in el, ar trebui pus in staff-ul din minister, nu toti dubiosii care numai combinatii stiu sa faca.

Ionut

Stați asa ca nu e 100% deschiderea vineri. Cu ăștia nu știi niciodată... sa nu ne înjurați pe noi ca nu se deschide și sa va faceți drum degeaba. Facem ce putem și noi, din păcate asa se pare ca suntem nevoiți sa lucram. Pe ascuns, pe surse... fără sa avem poziții clare ale CNAIR. Ce pretenții sa avem când ministrul Cuc recunoaște public ca a fost dezinformat cu privire la deschiderea Dumbrava-Margina?

Rezistam. :)

Cozak

Welcome back Rocklee!!Ai inceput devreme cu iesirile pe teren.Te cred ca nu mai aveai rabdare.Eu cred ca prin Aprilie daca mergi o sa vedem toate fortele pe teren si cu modificari la autostrada.
De lucrat se lucreaza pe lotul 3 in partea de inceput a lotului la viitoarea supratraversare a A1 de la Holdea.In rest usurel, ca inca nu e vremea buna.

Legat de deschidere tion zice ca abia la sfarsitul saptamanii apare expertul cel secret si ala.

Autostrada Lugoj – Deva: Se asteapta sosirea expertului independent
http://www.tion.ro/autostrada-lugoj-deva-se-asteapta-sosirea-expertului-independent/1786239