Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

5 Members and 21 Guests are viewing this topic.

rocklee



rocklee

in drum spre podul de la mures ....







rocklee


rocklee

#32359
drumul ...spre nodul grind  :)....nimic nou ...decat un santier inghetat ...si la propriu si la figurat  8)
si aici sa turnat placile de beton pe pasjul cf ...pe ambele sensuri...












rocklee

eram in drum spre ...margina ieri ....sa fac niste poze si eram curios sa vad cum se prezinta ..lucrarea acolo ...dar am vorbit ...cu cineva si mam intors din drum ....

poate in vacanta de craciun.... trag o fuga pe acolo sa vedem cum se prezinta treaba

dar pana atunci
     

      CRACIUN FERICIT ....SI MULTA PACE IN SUFLET SI CASELE VOASTRE ....ROCKLEE.... :cake: :dunce: :cheers:

kumar

Multumim pentru tot efortul, pe care l-ai depus in acest an @rocklee. Ai facut senzatie cu pozele tale  :D

stangabriel

@rocklee : Persoana anului in infrastructura. Multumim.

Cozak

Rocklee! The best in town!
Pacat ca altii nu apreciaza efortul unor pasionati, in special al tau, de a circula pe drumuri rapide si sigure si ne lasa cu buza umflata chiar in Ajun de Craciun.
De acolo din birourile lor nu-i intereseaza acesti oameni minunati si dedicati unei cauze atat de frumoase!
Craciun fericit si tie Rocklee dar si toturor pasionatilor de normal in aceasta tara, sau ce-a ramas din ea.
Urmeaza linistea in infrastructura, cam 4 ani.
Va pup!

IlisescuV

Ceva accident dupa nodul Traian Vuia inspre Marginea. Acum sunt in coloana. O sa scriu dupa ce trec de accident ce si cum.

stangabriel


IlisescuV

#32366
Din cate vad coloana e de pe A pana minim in Dumbrava.
Dupa ce am ocolit prin ceva sate am iesit langa Faget dar tot e coloana. Google zice ca e alt accident inainte de nod Marginea....

Cosminescu

Confirm si eu, e coloana de la iesirea de pe A1 pana la Faget. Doar ca sa ies de pe autostrada am avut nevoie de peste 20 de minute.
E strigator la cer ca avem o autostrada terminata, dar stam si o admiram in timp ce stam ca vitele in coloana..

Tavi

Rocklee cel magic! Tu esti Mos Craciun-ul nostru!
Craciun fericit Rocklee! Tie si familliei tale intelegatoare! Si Furiei Rosii! :cake: :vroomvroom:

gdaniel

Din cate vad e doar gatuit traficul in Faget, vine diaspora acasa de Craciun...