Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

10 Members and 32 Guests are viewing this topic.

isotech_ro

Quote from: athosga on July 20, 2012, 11:39:56 AM:) Deal? :)

:) Deal ! :)

atentie nodul Orastie este situat in plan foarte oproape de Halta Geoagiu, in spre Orastie (executant Straco) ... putin mai est, inainte de Popasul Izvorul Rece, va fi supratraversrea A1 peste magistrala CF 300 / DN7 (lucrarea tine de Orastie Sibiu lot 1 executant Strabag) ... este posibil sa faci o confuzie cu organizarea de santier a lui Strabag de linga Halta Geaogiu (vis-a-vis)

ciprebbe

eurocopter a aterizat!!!
Se descarca filmuletele si le va prezenta!   
Nu distruge-ti   F5-ul !!!
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Sfantu

Harta Autostrada A1 A2 A3 A4 A6 inclusiv DN si DJ in judetele adiacente Versiunea medie 50MB  Versiunea mare 200MB

madad


ciprebbe

#2509
of of.... nu s-a citit  ce a spus eurocopter la "missionX"...
pun eu aici mesajul lui:

"Intrebare: deoarece camera este dotata cu un dispozitiv de ameliorare a trepidatiilor, imaginea este oarecum valurita. Nu e nici pe departe un capat de lume, dar ma gandeam ca daca cineva stie cum sau se ofera sa o stabilizeze si mai bine, ar fi frumos sa o facem. Daca reusim, clipurile vor fi de nota 10*.

Primul videoclip de 4 minute si jumatate (cel cu TM-Lugoj) se incarca deja si voi posta linkul cand e gata pentru a vedea despre ce e vorba si a hotari impreuna ce facem cu el. Nu stiu de ce dar se incarca extrem de greu. Are 450mb si imi dadea timp de incarcare 3h."

Cine il poate ajuta sa il contacteze!
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

vchira

Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R, Ctrl+R!!!!

savagedanyro

TIMISOARA 2021 !

Eurocopter


MHN

...Avem, avem.
Iar data viitoare cand mai treci pe deasupra Timisoarei, opreste-te la o  :cheers:

Eurocopter

#2514
 :)
http://www.youtube.com/v/DM7E6baq4KM

Asteptam pareri. :) Clipul l-am pus direct pe youtube fara sa-l mai prelucrez cu niciun program, deci nu am putut adauga watermark sau alte lucruri. Sa speram ca cei din presa vor avea bun simt si vor cita sursa cum se cuvine, adica skyscrapercity si peundemerg.ro.

PS: Lugoj-Deva din pacate va fi gata doar seara destul tarziu, se misca incet youtube-ul asta.

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

savagedanyro

este extraordinar. mult mai bine decat cele de la MT de demult !!!!

Felicitari.
TIMISOARA 2021 !

madad

Ai prins vreme buna si a iesit o filmare buna, multumim :cheers:

ciprebbe

La cum arata de sus si din pozele lui iuli nu cred ca mai au 1 luna de munca sa il finalizeze.
Ciudat e ca e slaba activitatea insa nu stiu cat de matinal a fost eurocopter.
Echipamentul de filmat e super ok, prins pe trenul de aterizare ofera alta perspectiva...eventual pe viitor daca e posibil fara a risca nimic pilotul sa mai scada putin  din altitudine si viteza :D...daca nu e super ok si asa
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

fuscobal

Excelent. Foarte buna rezolutia filmului si pozitionarea direct deasupra autostrazii. De unde acele ondulari ale imaginii ?