Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 14 Guests are viewing this topic.

__dir

Quote from: MNU on October 12, 2015, 09:49:58 AM
Nu uita de cosmelia de tabla adaugata la containere.

O fi cerinta CNADNR pentru lemnele din iarna? ;)

raulbogdan23

Quote from: __dir on October 12, 2015, 12:22:26 PM
O fi cerinta CNADNR pentru lemnele din iarna? ;)

Posibil o sa faca foc pentru toalete, ca sa nu ramai acolo inghetat la iarna  :lol:

TibiV

Curat "EuroWC"...  :D
De toata jena.
Dar decat sa se umple iarba cu materii urat mirositoare...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dr4qul4

Exact asa au sarbii la iesirea spre Croatia  >:(


Sincer, ma asteptam la un container-toaleta.  http://www.popind.ro/confectii-metalice/container-tip-grup-sanitar.php

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

mns

As pune pariu ca peste 5 ani vom avea aceleasi containere acolo pe post de benzinarie, poate vor mai face niste tarabe de tabla pe langa, ca sa mai completeze putin peisajul si sa poti cumpara prosoape de plaja, cani cu castelul bran si lubenita.

__dir

#24485

@dr4qul4, fix la acelea ma gandeam si eu ca vor aparea, nu la cutiile de plastic "euroWC".

Ma asteptam mai mult de la MOL, daca ei sunt acolo dupa spusele lui Bogdymol.

alin_simeriaveche

Quote from: mns on October 12, 2015, 03:02:56 PM
As pune pariu ca peste 5 ani vom avea aceleasi containere acolo pe post de benzinarie, poate vor mai face niste tarabe de tabla pe langa, ca sa mai completeze putin peisajul si sa poti cumpara prosoape de plaja, cani cu castelul bran si lubenita.
:lol: :rofl: :rofl: :lol:

horatiu.cosma

Am vazut un articol de la TionTV pus pe 130km.ro care declara ce stim deja, si anume ca se doreste finalizarea TL lot 2 pana in decembrie. Nu il mai pun, fiindca e slabut si nu aduce nimic nou, dar intreb daca nu stie cineva pe unde s-a ajuns cu uzura?

Ionut

Bine, acum ca am epuizat si subiectul toaletelor, poate trecem la urmatorul subiect. :)
Adevarul e ca A1 merita ceva mai bun... sa speram ca se vor concesiona spatiile de servicii in 1-2 ani...

Allex

Conform celor de la Hotnews "...scenariul realist vizeaza deschiderea a unui tronson de 6 km de la nodul Topolovat si pana la capatul dinspre Sanovita. Odata cu cei 6 km s-ar putea practic deschide circulatia si pe cei 10 km dintre Sanovita si Balint..."

Articolul aici:Hotnews

Daca se intampla asa, anul asta terminam pe minus.  :(
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

horatiu.cosma

Poate ca ar fi mai bine asa, ca sa zboare o parte din sleahta neproductiva de la CNADNR.

Ionut


mariansb

la nodul Ilia; primele 4 de vineri seara , ultima de azi, ora 8.15









"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

rocklee

mariansib ...multumim de imagini ...o intrebare ultima imagine este facuta intre dn7 si calea trata  :o :|

vad foreza in actiune ...cind am fost eu  pe acolo nu era ...

mariansb

Foreza era si vineri seara acolo.
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell