Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 20 Guests are viewing this topic.

rocklee

in continuarre  citeva imagini de la nodul cu dn7 ...nu am putut misca prea mult ca era paznicul cu ochi pe mine ...si imaginile sunt mai slabe ...era decopertat o suprafata mare si erau si doua gropi imense in care sw punea armatura .... :)











cam atit bucurativa de imagini
aici puteti vedea toate pozele
https://www.facebook.com/rufiusdieter.stefani/media_set?set=a.639164179546377.1073741879.100003584026406&type=3
paste fericit ...la toti

rocklee

Quote from: TibiV on April 11, 2015, 02:15:12 AM
TOTUL este spectaculos !
Îi mai vine omului inima la loc !... :)

multumesc TibiV ...noapte buna

TibiV

Noapte bună!
Nu pot decât să spun încă o dată: '" Great job !"
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

nicki4

multumim de reportaj rocklee!
sper sa ii ajute si norocul pe UMB sa nu apara probleme mai serioase...falimentul UMB nu ar ajuta Romaniei!
"Government don't want well informed, well educated people capable of critical thinking. That's against their interest. They want obedient workers, people who are just smart enough to run their machines and do the paperwork. And just dumb enough to passively accept it!" George Carlin

M-Power

Multumim @rocklee pentru efort  :gj: !!

Atila60

rocklee si eu iti multumesc pentru munca depusa,esti tare .Paste fericit.

neaguionutu

Multumim @rocklee pentru efort !
Si eu iti multumesc pentru munca depusa.
Frumos Totul !
Sarbatori fericite !

vchira

mai stie cineva ceva despre Nadlac-Arad? nu am mai vazut poze de acolo de mult... sper sa fie in plan pentru o deschidere in iunie sau inceputul lui iulie.

davyl

#21098
Multumim rocklee pentru frumosul fotoreportaj si marele tau efort...  :thumbsup: Sa ai un Paste linistit...

Sarbatori pascale fericite tuturora...
:bye:

NordKapp

Jos pălăria @rocklee, mulțumiri pentru update. :)

Ionut

Quote from: vchira on April 11, 2015, 11:12:55 AM
mai stie cineva ceva despre Nadlac-Arad? nu am mai vazut poze de acolo de mult... sper sa fie in plan pentru o deschidere in iunie sau inceputul lui iulie.

Mai mult decat atat, se doreste sincronizarea cu vecinii unguri (M43). S-a discutat acum vreo 10 zile parca. Ideea e sa fie gata in iulie.

horatiu.cosma

Rocklee, multumim mult, aseara nu am putut sa trag pe dreapta pana nu ai pus toate pozele :). La ultimele poze de pe lotul 4, cand stai pe o movila si vezi in plan apropiat viitorul spatiu de servicii, acolo e chiar finalul lotului, adica au ajuns UMB-istii cu asfalt pana la limita, sau mai au cateva sute de metri?

dr4qul4

Si cand ne gandim ca abia urmatoarele 6 luni sunt cele in care constructiile prind viteza. Pana acum au mers cu frana de mana trasa.
Se vor vedea progrese mult mai mari (pe toate loturile) la fiecare 30 de zile.
Multumim Rocklee si multumim UMB!
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

radutm

Aviz amatoilor din toata tara: zilele astea avem prilejul ideal sa mergem pe santiere si sa punem la treaba aparatele de fotografiat 8)
cont inchis

Grogo

#21104
In scurt timp, CNADNR va reevalua ofertele pentru revizuirea Studiului de Fezabilitate al Autostrăzii Sibiu-Piteşti.Sa vedem ce se va intampla, speram sa se miste mai repede.
http://www.cotidianul.ro/cnadnr-va-reevalua-ofertele-pentru-revizuirea-studiului-de-fezabilitate-al-autostrazii-sibiu-pitesti-259726/
Nu zice niciodata: nu se poate, ci incepe intotdeauna cu: sa vedem.