Identitate vizuala forum, adicatelea noi n-avem o sigla p-aci?

Started by sebba, May 12, 2013, 10:54:33 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

doryan93


Marius90

Pentru cei care vor sa imprime logo-ul nostru pe tricouri, sepci, sau ce va mai trece prin cap, gasiti varianta originala in format vectorial aici.

Marius90

Am încercat și un model de tricou, dacă tot s-a discutat de ele.


iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Ionut

Si mie imi place!!! :D
Cand mai ai timp, mai baga niste modele. :) Ne poti da fisierul si isi imprima fiecare. Big like!

Marius90

Încă unul pe aceeași idee.



O să încerc și altceva când mai am timp.

Update: "AUTOSTRĂZI" este plasat în centru, orizontal.


alecu26

autostrazi ar trebui sa sara in ochi....prima.

Suntem si noi ca politicieni...degeaba ai promite sau chiar ai face TGV sau mii de kiloemtri de drumuri judetene sau tot felul de centuri...daca nu faci autostrazi nu te baga nimeni in seama la vot.
Drumurile noastre POATE;

ciprebbe

@Marius90 imi dai vectorialele de la cele 2 tricouri sa incerc o imprimare.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Anca_Emanuel

Și mie îmi place mai ales ultimul model.
Totuși unele texte parcă repetă același lucru, iar tematica forumului e mai bogată decât lasă să se înțeleagă de pe tricou. Avem și chestii cu NASA, SpaceX, rachete, stația spațială.

Verdict: nivel profi.

Marius90


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

RaduC

Quote from: Ionut on September 04, 2014, 09:27:55 PM
Si mie imi place!!! :D
:) Ne poti da fisierul si isi imprima fiecare. Big like!

Sau drept recompensa pentru donatie (o suma decisa de voi) poate se va primi cate un tricou.  :D

horatiu.cosma

Nu s-a discutat de ceva timp pe acest topic, asa ca incerc sa il readuc in actualitate cu o propunere. La vara, daca autoritatile se tin de cuvant si deschid in acelasi timp Mako-Arad, ar fi frumos sa fim si noi prezenti in numar cat mai mare, si ar fi o treaba faina sa avem si tricouri personalizate. La o asemenea deschidere internationala, o sa fie presa buluc, o sa ne ridice in sondaje un astfel de gest :). Ce ziceti?