Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dr4qul4

 :lol:

Inainte sa postati folositi search-ul. Sau verificat newsfeed-ul
Acele filmari sunt facute de Eurocopter, postate in premiera aici pe forum, si preluate de presa.
Ce rost are sa puneti link-uri catre ziare care au preluat informatiile de la noi?

In plus, deja s-a discutat pe marginea lor.
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Eurocopter

E bine cand se semnaleaza pe forum preluarile in presa ale filmarilor noastre. In felul acesta ne dam seama de efectul lor si de rating-ul facut.

dr4qul4

au fost preluate imediat de Digi24 si puse pe prima pagina.....
Asa ca restul sunt detalii.

Forumul acesta a devenit o sursa importanta de informatii pentru presa. Orice se posteaza aici ajunge in presa centrala, nu doar in cea locala.

Pe mine m-a deranjat cum a prezentat colegul informatia: "video cu A10".  trebuia sa spuna: Ora de Sibiu a preluat filmarile.

Meritul pentru aceste filmari sunt ale tale si ale sponsorului, si ar tb mentionat acest lucru.
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Eurocopter

Rating-ul cel mai mare a fost facut prin articolul de pe Promotor promovat si de ZF, apoi de articolele de pe Hotnews, Digi 24 fiind pe locul 3 ca rating.

In scurt timp voi trebui sa fac niste portofolii de atragere a sponsorilor, iar aceste link-uri de aparitii in presa imi folosesc.

TibiV

Apropos....
Ce carburant foloseşti?
Sigur nu kerosen....
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Eurocopter



radutm

Prima imagine din satelit in care se vede clar traseul A10:

Data imaginii: 21 martie, sursa: digitalglobe.com
cont inchis

Ionut

^ Nu-mi dau seama in ce zona este... pe langa Aiud?

horatiu.cosma

In partea superioara a pozei se vede A3-ul. Asa ochiometric, cred ca se vede tot santierul lotului 4 din A10.

Ionut



elion

#2277

lot 3, km 43

myid


elion

Zona în care autostrada trece peste valea Aiudului.