News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 27 Guests are viewing this topic.

ddfab

^ i-ar incurca la ridicarea grinzilor metalice. vezi pe filmari ca au pregatit niste spatii, chiar pana CF, pentru a putea veni senilata cu cele metalice.cele de beton se pot ridica direct de pe camionul de transport, cand vine vremea...

marisRO


pelan87

^^
Exact asa au facut si cu celelalte grinzi de beton, le-au ridicat direct de pe camion.

tonică

Nu exista încă suficiente grinzi de beton, cele depozitate la nod Sebeș nu sunt suficiente (cele scurte) nici pt acel nod, d'apai pt aici. Dar am certitudinea ca pana s-or mișca sa le pună va curge îndeajuns timp cât sa mai facă grinzi, ba chiar și câteva revelioane!  ;)

ciprebbe

Mai au grinzi si in organizare. De acolo ajung foarte usor la Alba N cu ele.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

AlinC


whitedove

multumim AlinC pentru tot efortul depus!!! un MARE +!!!

carutasul

camioanele alea stau la cedează trecerea lângă pod fiindcă nu au fost în stare să își curățe un drum de acces pe sub pod?

Xed

De ce ar gandi inainte? Sau poate au gandit-o bine pentru ei. Mi se pare din ce in ce mai clar ca ei chiar si in al 12-lea ceas tin mortis sa se miste in reluare. In stitul acesta mai vedem noi autostrada la inceput de 2022.

danutzu_1069

Ptiu drace, dar ce mai lucreaza puzzarii la 3 pile deodata.....
Sa nu-i deochem.....
Daca ar fi si penalizarile cacanair precum facturile de la Deme... acum ne-am fi plimbat pe autostrada....

(si daca ar fi avut totul predat/primit, tot ar fi cautat rahatisuri ca sa lungeasca treaba...)

archaeus

Lucreaza la pile cu macaraua in santier...

AlinC

ST1, Oarda, pod Mures, Alba Iulia Sud:


survola

Lucrează cu macaraua în șantier pentru că abia acum au fost mutate liniile electrice.

Dominik

Banuiesc ca o sa lucreze si Duminica pt finalizarea pilelor...
You're in Steelers Country

pbh