News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 23 Guests are viewing this topic.

alin_simeriaveche

Alin, multumim pentru filmare.
Probabil sunt eu mai deprimat astazi dar eu cred ca 2023 este un termen mai fezabil. Eu unul incep sa obosesc sa tot sper ca lucrurile se vor misca mai cu talent pe aceste loturi.

AlinC

ST2, podul peste raul Mures de la Radesti:


AlinC

ST2, podul peste raul Mures de la Sancrai:


udar

Bai dar chiar astia nu vor sa faca nimic.
Nu inteleg ca explicatii pot avea atat ei cat ci cei de la MT ca pe aceste loturi pur si simplu nu se lucreaza :( .

florin74

Alin, la Teius la nod ai filmat?

Skynick

La Radesti se face si un pod mic, pentru trafic local? Frumos.

ludus

8 ani de la debutul proiectului. Dupa cum lucreaza, inca doi ani zic. In Luduș pe A3 s-a lucrat in ritm sustinut la poduri timp de 18 luni. Acolo mai au 2 luni de lucru. Pe acest lot, 2022 septembrie, la aproape 10 ani...
T. Luduș

nicolaem

alin toti suntem deprimati. poate fi 2023 poate fi chiar mai rau. reziliere, relicitare etc...
in momentul in care nu se lucreaza mai deloc, ce estimari sa faci?

gruiarew

Bun autostrada ca autostrada, dar de giratoriile de la nodul Sebeș nu se mai ocupă nimeni? Sau nu se face nimic cât e șantier? Îs niște gropi în cel de lângă Sebeș de ți-i mai mare dracul...
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

rebel

deci 2 stalpii demontatii la Alba Nord.. dar totusi cat dureaza sa mute cablurile respective.. era vorba in vara anului trecut,probabil stiau de cand au predat proiectul acum x ani.... e bine ca avem totusi 2 compani antiinfrastructura...

jaston


Ionut

Eu sincer nici nu ma mai uit cap-coada la filmari. Nu mai suport. @AlinC, tu n-ai nicio vina... ai toate sansele sa devii un cavaler al santierelor parasite/lalaite precum colegul @TibiV.

miahi

@TibiV  va ramane in curand fara titlu, vad ca ii cresc stalpii pe santierul mult iubit.

SergiuSerj

Mai mult a lucrat @AlinV pentru filmare si montaj decat au lucrat astia la pod in ultima perioada....

danutzu_1069

#17099
@Ionut, daca nu mai supoti asta, uite, urmareste aici altceva: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=17412&start=3430
De la o zi la alta vezi noutati... :)
(merge cu Chrome, google translate activ)