News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 33 Guests are viewing this topic.


NGC

Chiar nu se gaseste nici un ziarist care sa ii spuna in fata in direct ca tot ce va spune Cucul vor fi considerate vrajeli si ca asa va aparea scris si in articole, pana cand nu prezinta dovezi palbabile de genul grafic de executie cu data si numar de inregistrare? :o

tom

@NGC nu, pt ca multi "jurnalisti" sunt implicati in politica, au prieteni politicieni, si o intrebare incomoda poate-l lasa fara loc de munca.
In alta ordine de idei, se simte o adiere de reziliere.

NGC

Doar nu credeti ca ma asteptam sa fie vreun jurnalist mai curajos? ;)
Se aude ceva vant de reziliere si pe aici, dar mai vedem.

AkaManah

Facem pariu ca, Kuku va declara ca este nemultumit de ritmul de lucru dar, Aktor l-a asigurat ca se va circula in 31 decembrie 2019 pe L2?

SeikonDS

Greu de crezut ca mai pune "botul" la vrajeala Aktor , hai sa nu glumim ,cat de orb trebuie sa fi , se vede de la o posta ca nu va termina in 2020 , de 2019 ce sa mai zicem :| , daca chiar vrea sa faca un bine Cuc ar face bine sa rezilieze contractul au Aktor .

tom

@NGC depinde ce se vb in spatele usilor inchise, si in zilele urmatoare. Dar nu stiu unii cum si-au permis sa nu onoreze o multime de promisiuni...

AlinC

Vizita lui Cuc la ALba Iulia Nord, din drona:


alexandruduma

#14078
Luați mă cadre ca-s gratis... întrebările tehnice le pun eu după ce plecați voi, ca să nu vedeți că habar nu am ce sa întreb și Neaga oricum îmi face el sumarul mai încolo.

Greu se leagă o frază coerenta cu subiect și predicat, mama ei de treaba!



horatiu.cosma

Mincinosul șef (grec) de la Aktor. Miniștrii și directorii CNAIR vin și pleacă, dar el rezistă din 2015.



Video-ul e de aici:




BoGDaN

O tâmpenie cu iz electoral (de fapt nu știu dacă electoral ca nu prea are ce vedea electoratul lui Cuc, ci pur și simplu o tâmpenie, a mai cheltuit și motorina de pomana din banii noștri). Era de ajuns sa citească forumul asta sa vadă cat de in urma sunt cu lucrările. Cuc e in pom și pomul in aer. El se face ca vorbește, grecii ca muncesc și noi murim pe șosele!
Unde ești tu Țepeș?!


StefanCelMare

Quote from: BoGDaN on March 21, 2019, 01:47:34 PM
Era de ajuns sa citească forumul asta sa vadă cat de in urma sunt cu lucrările.

Ceva rost are.
Se pune presiune publică pe constructor.
E și PR stunt, dar eu zic că e posibil să dea rezultate.
Eu pe Aktor i-aș mai păsui cam 2-3 luni așa. Dacă reușesc să se mobilizeze, ne scutesc de timp pierdut.
Dar dacă prin mai - start iunie e încă mobilizat insuficient, adio, fără regrete.

horatiu.cosma

Pfai ce praf îs cei din presă care întreabă (nu generalizez)!

Dominik

#14084
Luni intrunire Cuc-Aktor la minister  >:( precis se rezolva totul  :lol:
You're in Steelers Country