News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

voicul

Nu cred ca iti iese faza cu bradul de Craciun ca pana atunci vine 1 Dec. Cred ca deschid (din cuvinte macar) si LD2 atunci.

ciprebbe

#10531
Am lasat la urma "bomboana" (am uitat de ea :) )

Super extra mega alunecarea



#calea de rulare rezista :)
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

ludus

Cu un excavator, nu se face primăvară  8)
T. Luduș

ciprebbe

Cu mai multe nu ai ce face :))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

GDPR

Intrebare retorica: N-ar trebui sa refaca marcajele in zonele unde s-a schimbat stratul de uzura?

NGC



Nu ziceau ei ca nu era stabilit nimic in 15 Februarie pentru ST4? :lol:

adiarc

^Dezavantajul mincinosilor ...trebuie sa tii minte ce ai mintit,ca sa nu te faci de cacao...ceea ce evident nu e cazul aici,unde avem doar 2 neuroni pe care ii trage curentul cand "proprietari" deschid gura sa mai spuna....inca o minciuna
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Dominik

Quote from: adrian rosca on April 13, 2018, 10:18:30 PM
Intrebare retorica: N-ar trebui sa refaca marcajele in zonele unde s-a schimbat stratul de uzura?

Mai au timp pana pe 24 Mai  :D
You're in Steelers Country

valil

eu personal sunt convins ca se lungeste cat se poate deschiderea din cel putin 2 motive :
1. se asteapta rectificarea bugetare , ca mai este un rest de plata si la ce deficite avem acum este cam sigur ca nu se incadreaza in deficit structural ;
2. acest guvern arata ca "lucreaza si ca se preocupa" ceea ce este total fals, personal cred ca o da in dunga!
in final, doamnefereste de o criza ca asa ramanem cu autostrazile, din pacate fiecare zi care trece ne duce tot mai aproape de inevitabil.

AlinC

Probabil nu au bani. E prima data in ultimii 10 ani cand avem deficit in ce priveste executia bugetara dupa primele 2 luni. Singurul lot pe care se vede ca se lucreaza e ST1, iar mobilizarea e in crestere.

Europiu

Quote from: ciprebbe on April 13, 2018, 08:10:54 PM
N-avem apa.....
Sa-mi fie cu iertare intrebarea tardiva, dar la Manastire nu se bea apa? Ei nu au o sursa mai prin apropiere?
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).


Dominik

You're in Steelers Country

Dominik

You're in Steelers Country

Dominik

You're in Steelers Country