Autostrada A10 Sebeș-Turda

Started by ciprebbe, April 05, 2013, 03:16:31 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

trifuhoria

Lasa ca platim contractul de deszapezire >:(
Rusine!

E necesara o presiune mai mare din partea presei si a noastra, trebuie mediatizat esecul.
Nu aveau cum sa taie panglica daca nu erau TV nationale... :( :( :(

AkaManah

Deja e  de moartea mintii toata treaba. E incredibil ce fac! E incredibil ca sunt mii de oameni care se chinuie zilnic pe DN-urile prost intretinute, subdimensionate si ei isi bat joc.

dumbravaandrei

Si un mic hint.... nu tin minte sa se fi facut dare in trafic a unui lot de A (cu exceptia LD2) fara prezenta primului sinistru la fata locului sau macar a sinistrului de la transporturi.
Asa ca pana nu vedeti unul din cele doua personaje sinistre la fata locului, nici cea mai mica sansa de dare in trafic ;) ... asta ca mica observatie pentru viitor.

laszlo.robert

Alin Șerbănescu:"Loturile 1 și 2 sunt programate spre deschidere anul acesta".>Sunt sătul de atitea aberații.Oare chiar nu știu oamenii aceștia ce au in propria ogradă ? Ori sunt pur și simplu vise erotice ?Nodul Sebes ? ceva? Finanțarea pe anul acesta ? Noi ținem Loturile funcționale nedeschise 3-4 luni.

__dir

:))) circ total ... timpul trece, leafa merge , weeee  :puke:

Earthchild

Angajam de urgenta muzeograf la CNAIR.

Quest

S-ar putea intr-adevar sa n-aiba bani la data curenta (din situatia tinuta de NGC rezulta ca platile ptr ST3 sint la 89%, adica mai au de platit ~44 mil lei f.TVA)

Si-ar dori sa deschida impreuna cu ST4 ptr ca efectul la public sa fie mai mare
Poate au un moment cheie la modificarile pe Justitie, pe care vor sa-l mascheze prin februarie cu darea in trafic a ST3+4, adica exact cind Porr va termina ST4.
Common sense will get you far !

Dominik

Alin Șerbănescu asta e din alt film, numai aberati spune in toate interviurile....e bataie de joc fata de soferi !!!  >:(
You're in Steelers Country

hepea

Quote from: Quest on January 09, 2018, 02:14:57 PM

Poate au un moment cheie la modificarile pe Justitie, pe care vor sa-l mascheze prin februarie cu darea in trafic a ST3+4, adica exact cind Porr va termina ST4.

BINGO! Asta si lipsa banilor :(

ciachi

circar, sadic, prost , hot, mincinos si nesimtit acestea par a fi calitatile ce-ti trebuiesc pt. a face parte di gruparea teroristo-mafiota C.N.A.I.R.  (Cosa Nostra;Afoni;Incompetenti si Retarzi) as  vrea sa fiu mai elegant in exprimare dar nu am cum vazand adunatura de putori venita la plimbare  pe A10 si care ne pun in situatia de a merge in continuare pe drumurile mortii in timp ce lotul 3 si chiar 4 din A10 stau nefolosite

nrb

manageriată perfect toată traba!!!

rekul

Sunt si eu de acord cu ce s-a zis mai sus. Daca nu castiga cineva imagine de pe urma deschiderii lotului 3, ce folos a fie deschisa aceasta autostrada? Eu personal am anticipat acest lucru, dupa ce se dezmorteste lumea din hibernarea iernii, tipm frumos, vizite de rang inalt, presa multa. Tara tuturor posibilitatilor

Vice33

#9372
Stai să vezi că vin cu declarații și "bărbosul" și "moșul" care nu știu ce filme a mai văzut la Minister...imediat se apucă de "filmul (re)decepțiilor stupide" de pe autostrăzi...ar trebui să concureze la celebra emisiune "Top-Rușinică"


lupualb

Ar trebui sa ne organizam in Decea in dreptul unei treceri de pietoni si sa protestam trecand strada unul dupa celalat, blocand astfel drumul. Daca vor circ, atunci sa-l primeasca!

Ionut

Ce am aflat noi... neoficial.

Neoficial comisia zice ca "arata foarte bine". Si ca testele facute de CESTRIN sunt in neconcordanta cu testele facute cu laboratorul DRDP Cluj, adica nu ar fi nicio problema cu rugozitatea si planeitatea.

:)