[TM] Centura Timisoara

Started by radutm, January 21, 2013, 01:09:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

udar

#15
^^^
si poze de sambata(vechea centura)







iuli

Asa cum ziceam aici revin cu pozele. Scuzati calitatea si intarzierea, au fost facute cu telefonul pe fuga si abia acum am ajuns acasa.





















Daca le vreti intr-o rezolutie mai mare dati un mesaj si le fac arhiva. Am sa incerc sa fac rost de plansa si in formatul original.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Cam tarziu ai ajuns acasa! "Pe unde mergi"?! :)

Multumim. Eu sunt interesat de formatul electronic, daca e posibil.
Deci, pentru mine e important ca si in acest studiu se confirma varianta I de traseu, dintre cele trei variante analizate si prezentate pe site-ul primariei TM, adica aici.
In rest, variatia traficului si previziununile pe 33 de ani, habar n-am si nici nu ma intereseaza de unde le-au scos.

radutm

Multumim iuli! Bune si estimarile de trafic...dar estimarile de finantare oare pe unde or fi? Eu tot nu inteleg de ce nu il impart pe sectoare mai mici, mai usor de finantat. In ritmul asta n-o sa gaseasca niciodata toti banii deodata...
cont inchis

iuli

Dupa cum s-a facut planul se pare ca face parte din proiectul nou pentru finantare care e pe noul excercitiu de finantare. Am sa mai sap sa vad ce aflu. Stay tuned!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Stam.
Dar sa nu ne spui in ce birou erau afisate caci nu vrem sa stim :)

nenea_hartia

Cred că unii dintre voi au mai văzut asta, însă poate că alții nu. Link-ul e valabil vreo 10 zile.

bogdymol

^ Multumim de fisier. Observ ca toate nodurile sunt denivelate. Ce frumos arata...
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

Poate cineva sa faca niste screen-uri? Nu toti au Google Earth.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

Mulțumesc. La Giroc nu e nod?
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Harry

In poza 2, curba din stanga sus nu e prea stransa?

MHN

@ nenea, multumim.
Eu l-am pastrat discret, nestiind daca poate fi facut public inca.

@ iuli, acum cateva luni spunea presedintele CJT, Titu Bojin, despre ceva noduri noi.

udar

Frumos este in poza, dar pe cand si actiunea ....

savagedanyro

In concluzie partiala, dupa raspunsul oficial CNADR ,  centura Timisoara-SUD e doar un vis umed al politicienilor locali...

Va mai trece multa apa pe Bega pana se da prima lopata la acest proiect...

:( >:( :((
TIMISOARA 2021 !