News:

.

Main Menu

Motorway spotting

Started by radutm, January 03, 2013, 10:32:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goldmund

Superba filmare, marius_ar,intre timp acest tronson de autostrada este mai vechi..., iar dealurile sunt verzi, natura arata splendid.

mariansb

A1 ( Sibiu bypass) , fotografii facute de catre Sorin Onisor

[/URL]



[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

dorum

hmmm...aceeasi reactie ca si colegu'....SUPERB!!!!

marius_ar

Poză sferică cu Spatiul de servicii de pe Autostrada A1 în apropiere de Orăştie:
https://www.google.com/maps/views/view/113977553036220940397/photo/cDbTqEE4xjwAAAQW4fdmbw

Off topic: se pot pune acest gen de poze direct pe forum, ca si filmele (embed)?

Ionut

Pot fi puse de mine. :) Poti pune tu si apoi iti editez linkul.

Vezi aici:
http://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=153.msg14736#msg14736

adiarc

lotul 4 Orastie-Sibiu . Saliste-nod Sb Vest .... 13.06.14
peisajul si modul cum se incadreaza autostrada in el , este superb

spatiu servicii Cristian



pacat ca telefonul are o drujba de camera

















toti senzori de viteza , greutate , sunt montati in asfalt...la fel si majoritatea camerelor...probabil , la sf verii , cand va fii si CIC Saliste , functional , vor fii si ele operationale



CIC Saliste





Astazi...atat
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

adiarc

daca tot n-am vazut nimic pe Sebes-Turda , m-am consolat ( oricum , palida consolare ) cu ceva poze de pe A3 , din zona Turda









spre CJ



spre Tg.Mures







momentan atat
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Hercule

Ai fotografiat unul din cele mai aiurea noduri din Romania (parerea mea). Nu vreau sa imi inchipui ce va fi acolo cind va veni autostrada dinspre Sebes.

Merci de poze :cheers:
Deșteaptă-te române!

alecu26

dubla trompeta....atat de placuta lui Iptana (ca nu cred ca a fost neaparat ideea Bechtel).
Drumurile noastre POATE;

iuli

A1 Timișoara - Arad (13 iulie 2014)

























-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

adiarc

faine poze...multumim...dar parca destul de pustie
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog