News:

.

Main Menu

Motorway spotting

Started by radutm, January 03, 2013, 10:32:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

radutm

^
S-ar fi vazut si mai bine daca pozele erau facute pe la pranz sau vara. Sunt cateva locuri de unde se pot face niste poze excelente.
cont inchis

radutm

Trafic in conditii de ploaie, pe A1, langa Timisoara:
cont inchis

radutm

Autostrada A1 Giarmata - Izvin, cu vedere in directia Lugoj:
cont inchis

mariansb

#108
pe A1 , in zona Cut

[/URL]



[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

radutm

cont inchis

mariansb

Intre Saliste si viaductul Sacel

[/URL]

[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

ieri intre Timisoara si Arad

[/URL]









[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

user201

Cum ieri 12.040.2014 am apucat să parcurg aproape întreaga A1 dintre Sibiu și Deva, plasez și eu ceva poze aici. Sunt făcute pe vreme ploioasă și înnorată și prin urmare scuzați calitatea.














user201

În preajma Sebeșului, nu poți să nu îți aduci aminte de cât de greu se traversa, și cât de mult se stătea vara în el.













user201

Spațiile de servicii pe această porțiune de autostradă sunt cam rudimentare, și sincer cred că 1-2 benzinării cu prețuri ne-exagerate și mini-restaurant ar fi super ok.














user201

Oricum de circulat, se circulă incomparabil mai bine ca pe DN.














user201

Oare camerele sunt cu adevărat funcționale? Sincer nu m-aș supăra dacă ar fi așa.
















marius_ar

A3 de la Turda la Gilau, sambata 26 aprilie:

http://www.youtube.com/v/r9rCJEsxPAM

Bonus: Politia e la datorie, vitezomanul de la min 4:31 e oprit pentru lamuriri suplimentare (min 7:00)  :D

alecu26

dumnezeule...dar cu cat mergea ala? si tu aveai viteza...se vede cand depasesti...dar ala era chiar disperat. Si politia statea strategic acolo...pe o coborare, unde ea vede departe de tot....cand tu poate nici nu observi ca acea ar putea fi o masina.
Drumurile noastre POATE;

marius_ar

Eu aveam 140, pe bord. Real, conform GPS, 135 km/h.