[TM] Pasajul Michelangelo

Started by Chagall, October 17, 2012, 09:47:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

iuli

Nu ploua unde e acoperit dar apa se strange in santul sapat si nu pot intra masinile sa scoata pamantul.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

cineva

Abia se simt diferente fata de acum cateva saptamani.

Zilele astea am vazut o drona ce poza santierul. Posibil sa fie eye in the sky, dar nu gasesc niciodata poze recente pe site-ul lor.

Chagall

Se reasfalteaza complet strada Cluj.
Mai multe poze gasiti aici.

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

MHN

#214
Finalmente!
Am trecut luni de doua ori pe acolo iar asfaltul se prezenta tare valurit.

grig73


Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

Poze de ieri seara (27.10.2014)











The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

iuli

Multumiri de poze! Cred ca anul asta nu exista vreo sansa sa il termine. Din pacate nu imi mai va fi de vreun ajutor zilnic, asa cum speram. :(
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Harry

Cat benzi va avea? din pozele recente par 3

paulst


Chagall

Poze recente







Sa nu credeti ca odata ci finalizarea lucrarilor vom scapa de ambuteiaje. De fapt, mai nou coada se intinde de la Michelangelo pana la Punctele Cardinale.

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"