Intalniri si actiuni pe santiere

Started by Ionut, October 02, 2012, 07:53:17 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MHN

De acord cu radutm.
Deci, daca se deschide azi, shiftam pe maine tot la ora 13, da?

sebba

#31
cum ziceti si voi, eu postam de pe mobil si nu vazusem ca a raspuns si radutm, d-aia am dat cu EDIT
incerc sa-mi fac o fereastra de pe la 14:30 pana pe la 16:00 dar asta inseamna sa plec de la izvin cel tarziu la 15:45
merita? am sta mai mult? am avea de ce?

daca ne adunam mai multi poate pot aranja ca un cadru al filmarii sa ne prinda si in prim plan :) incerc...
Sailing away! S/Y Haimana

ciprebbe

#32
Eu sper sa mergeti azi sa avem ceva prospaturi pe forum(poze, filmari etc)

LE: Ok se pare ca se amana....deci probabil ca si voi amanati :(....offff
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

cum era bancu ala cu bula venit acasa in permisie? nevasta, hai sa te f**! dezbraca-te! acum imbraca-te! acum dezbraca-te! ba bula, ma **** sau ma pui aiurea sa ma dezbrac si imbrac? lasa femeie, asa ne f** aia pe noi in armata!
analogia? o traim cu totii! noi suntem "nevasta"! :D
deh...  ce nu ne omoara ne face mai puternici! ne facem noi mari!
Sailing away! S/Y Haimana

radutm

asadar ramane pe saptamana viitoare. eu nu garantez ca pot ajunge ca nu stiu cat de incarcat imi va fi programul...dar ne gasim noi cumva :)
cont inchis

MHN

Eu nu mai discut pe tema intalnirii pana nu citesc in presa sau in vreun comunicat CNADNR ca ...s-a deschis circulatia.

iuli

Eu nu ma bag la intalnire pana nu e efectiv deschisa :-P
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

BoGDaN

La intalnire musai o bauta. Suntem oameni si trebuie sa ne simtim bine! Provoc la bauta timisenii. Ardelenii castiga :) :owned:

sebba

de acord cu tine dar cum facem cu masinile?
Sailing away! S/Y Haimana

BoGDaN

un weekend dedicat forumului pe valea ariesului ca sa vina toti bucurestenii, moldovenii, oltenii etc.  :D

sebba

aaa... asa? din pacate a cam trecut vremea de intalniri la iarba verde...
asa ceva as zice sa organizam ptr la vara, poate, cine stie... apucam si ceva km semnificativi  de autostrada...
Sailing away! S/Y Haimana

MHN

Eu nu ma opun propunerii lui BoGDaN, insa sunt de acord ca sezonul de iesire la iarba verde s-a cam incheiat. Totusi, sper sa nu fie vorba despre vreo iesire la gratar & co. pentru ca zic pas din start.
Daca tot vine sezonul rece, mai degraba as prefera o iesie la ...zapada pe valea respectiva in sus.

PS: BoGDaN, ai uitat sa pui pin-ul in (sectiunea corespunzatoare), ca sa deducem mai bine la ce zona te referi :)

ciprebbe

Quote from: iuli on October 12, 2012, 12:25:00 PM
Eu nu ma bag la intalnire pana nu e efectiv deschisa :-P
S-a deschis...deci e verde pt intalnire nu? 
Rapid GRUPAREA, aparatele pregatite, acumulatorii pe full , munca de teren iar noi cei din restul tarii sa asteptam si sa ...F5...F5....
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Eu nu am cum sambata, insa as putea duminica.